Fascinace: Luxusní komunikace pod taktovkou Gresso

2
1640

Společnost Gresso byla založena teprve v roce 2005. Oficiálně je registrována ve Švýcarsku a úspěšně obchoduje již ve dvaceti zemích světa. Nejvíce je ale o luxusní doplňky zájem v Rusku.

V roce 2007 Gresso představila jsou první kolekci mobilních telefonů. Gresso Avantgarde je vyrobena z 200 let starého černého dřeva z Afriky a soustřeďuje se především na originalitu detailů. Podle časopisu Forbes se tato úspěšná kolekce zařadila mezi TOP 10 nejdražších mobilních telefonů na světě. O rok později 2008 si Gresso rozšířilo působnost a vyrobilo dva úžasné flash disky – Enigma a Pandora. Enigma je první flash disk na světě s pamětí 192 GB. Pandora je zaměřena spíše na detail designu. Opět se zde objevuje kvalita starého afrického dřeva, dále zde naleznete diamanty v kombinaci se žlutým a bílým zlatem.

Dalším doplňkem, který nabízí Gresso, jsou supermoderní hodinky. Designéři vytvořili naprosto originální nadčasový koncept. Celý design umocňuje expresivní vzhled a inovativní vnitřní výzdoba. Co zde nesmí chybět, je 18karátové zlato, které zdobí přední část hodinek kolem celého ciferníku.

Velmi zajímavou kolekcí je také Avantgarde Skeleton. Jak uvádí přímo Gresso, jedná se jednoznačně o inspiraci Švýcarskem. Zadní panel mobilního telefonu je vyroben ze safírového krystalu, který umožňuje kochat se vnitřním mechanismem přístroje. Na další části telefonu je použita slitina titanu.

Nejnovější novinkou je kolekce Grand Monaco. Tato kolekce je inspirována a věnována závodním vozům Formule 1. Telefony v sobě skrývají to nejlepší právě z těchto supervozů. Luxusními materiály se tu to jen hemží. Naleznete zde například titanovou superslitinu, která je neuvěřitelně silná a superlehká.

Nedá se říci, že společnost Gresso byla nováčkem na trhu, který zkouší štěstí u bohatých klientů. Gresso se ve svém portfoliu může pochlubit i spoluprací s Apple iphonem. Vytvořil mu nový kabát právě podle kolekce Avantgarde z černého afrického dřeva. Detaily jsou v tomto ohledu nezbytností. Proto Gresso nezůstává v pozadí a vytváří dva speciální kousky, jeden pro muže a druhý ženy. Pro muže je tu decentní elegance s logem iphonu z 18karátového zlata, pro ženy se zlaté logo chlubí kombinací s vlnkovým zdobením z krystalů od Swarovského.

Filozofií Gressa je jedinečnost a originalita. Co je jedinečné, to je luxusní. Gresso pro své náročné klienty nabízí službu, díky níž si každý může navrhnout mobilní telefon podle svého vkusu. Připravte si tedy svou oblíbenou barvu, materiál, a další specifikace a můžete vyrazit do Gressa pro mobil svých snů. Společnost nabízí až 40 možných kombinací.

2 KOMENTÁŘE

  1. Pěkný den, děkujeme za komentář. Tady se však nejedná o to, že by autorka něco zanedbala. Zobrazování vertikální fotografie jsme byli nuceni dočasně pozastavit u všech článků z technických důvodů. Sama doufám, že se nám tento problém podaří vyřešit co nejdříve. Děkuji za pochopení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here