Diagnóza: Nakažen úspěchem

0
1570

Protože člověk, který je dále než vy nebo prostě jen blíže svému cíli, musel projít určitou cestu, která vás jistě také čeká. Ten člověk již změnil své postoje a myšlenky tak, aby se dostal na místo, kde se nachází. Kdykoliv s ním tedy budete trávit svůj čas, je pravděpodobné, že začnete získávat podobné názory jako on. Což vám zase může pomoci při překonávání překážek na své vlastní cestě. 

Najdete-li člověka nebo skupinu lidí, kteří myslí určitým způsobem, jdou správným směrem k úspěchu, prosperitě anebo bohatství, tak velice rychle toto myšlení přeberete a začnete se dívat na věci kolem vás tímto určitým způsobem. Pokud se však obklopíte lidmi, kteří myslí negativně a neustále si na něco stěžují, pak vám mohu na sto procent říct, že za několik měsíců, se vám budou dít stejně podivné věci a nepříjemnosti jako jim. 

Můj osobní příklad je toho přímým důkazem. Než jsem si našel svého prvního osobního kouče, tak jsem se v profesním životě plácal na místě. Žádný jiný výstižný výraz snad ani nelze použít. Prostě jsem sice dělal vše jak bych měl, ale z nějakého důvodu se nedostavovaly výsledky, které bych si představoval. Pak jsem začal spolupracovat s člověkem, který se stal mým koučem. Jakoby mávnutím proutku se věci daly do pohybu. Spolupráce mi přinesla nejen nové pohledy a poznatky, ale především jsem začal zcela intuitivně kopírovat myšlenky a postoje, které jsem potřeboval pro posunutí se z místa, kde jsem stál. Musel jsem se změnit.

Náš vnější svět, život který žijeme, je odrazem našeho vnitřního světa a ten jsem dokázal změnit daleko lépe s pomocí osobního kouče. Změnu nemá mnoho lidí v oblibě, raději jsou stále ve vyjetých kolejích. Nicméně, každá změna, i když je někdy bolestná, ukončí něco vleklého nebo nepříjemného. Chcete-li to změnit, pak nejjednodušší způsob, jak to udělat je najít někoho, kdo vám s tím pomůže. Pokud jste opravdu odhodláni to změnit, je přínosné najít si kouče. Najděte někoho, kdo již dostává první plody své práce a učte se od něj. Vydržte to rok nebo dva. Nebudete věřit tomu, jaká u vás nastane změna k lepšímu. 

Pamatujte, že vrána k vráně sedá. Pokud jste se rozhodli, že už vránou být nechcete, tak se musíte změnit. Vybrali jste si být orlem? Chcete postoupit do dalšího levelu, o stupeň výš? Pak si dobře vybírejte s kým trávíte svůj čas. Bude to váš kouč nebo někdo, kdo sedí u piva, nadává na poměry a nic nedělá? Pokud vám není lhostejná vaše budoucnost, pak si vybírejte. Protože úspěch je nakažlivý. Stejně jako neúspěch.
Osobní stránky autora: www.robertslovak.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here