Black Diamond: Klenot mezi mobilními telefony

0
1656
    Máte rádi výjimečné věci? Výjimečná auta, výjimečné ženy, výjimečné mobilní telefony? Jste členy elitního týmu V.I.P.? Nenechte si ujít jeden z nejdražších a nejchytřejších mobilních telefonů od švýcarské společnosti VIPN (Voice Internet Phone Network) Black Diamond!
Černý, lesklý “klenot“ s trefným názvem Černý diamant se objeví na trhu začátkem roku 2007. Ale pozor – počet kusů je limitován! Kolik majitelů se bude moci pochlubit tímto skvostným kouskem? 5! 5 šťastlivců, kteří “vytáhnou z peněženky“ 300 000 USD neboli 6 720 000 korun českých.
Špičkový design luxusního Smartphone je dílem singapurského návrháře Jarena Goha. V titanovém těle Černého diamantu jsou zasazeny dva nejméně 2-karátové diamanty, na joysticku navigace a na zadní straně telefonu, pocházející “z dílny“ Diamanthaus. A ne ledajaké diamanty – diamanty od hlavního maloobchodníka ve Švýcarsku dosahují té nejvyšší kvality. Jejich řez, barva a jasnost “ nemá chybu“.
Nadprůměrně vybavený telefon se může pochlubit  operačním systémem Windows Mobile 5.0 Smartphone Edition. Poháněn je procesorem Intel Xcale PXA 255 400 Mhz. Samozřejmostí je i LCD TFT displej, který je schopný zobrazení 262K barev, dotykové senzory místo “zastaralých“ klávesnic i 4 Mpix kamera, integrovaný WiFi IEEE802b/g a 2 GB paměťová karta. Rozměry jsou rovněž příjemné: 100 x 45 x 22 mm, váha 180 g.
Black Diamond má opravdu vše, co si člověk může přát – věhlas, přepych, styl, chytrost i cenu, která přežije telefonní délku života.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here