Victoria’s Secret: Tajemství dlouhých nocí

3
7523

Vážení pánové, snad dnes ženy prominou, když tento článek věnujeme právě vám. Ačkoli budeme psát o ikoně módy určené dámám, jsou to právě muži, kteří jsou nejčastějšími zákazníky značky Victoria‘s Secret. Věnují ji darem svým dívkám, milenkám, manželkám.

Victoria‘s Secret je světová N°1 ve tvorbě luxusního spodního prádla. Portfolio jejich kolekcí je velice rozsáhlé. Počínaje řádkou kolekcí spodního prádla pro každý den přes rafinované plavky až k vzrušujícím lodičkám. Dnes jsme ale vybrali to, co muži vidí na ženách nejradši, spodní prádlo pro zvláštní příležitosti – Sexy Sleepwear.

Tato řada dýchá jen pro jediné, byla navržena pro jediné, denně plní jen to jediné, svádění. Jen barvy a střih vyvolávají v můžích euforii. Srdce se rozbuší, usměrní proudění krve, zorničky se rozšíří a mysl se koupe v záplavě endorfinu. Důmyslnost podtrhující ženské křivky a bezedná pokladnice inspirace k trávení dlouhých nocí. Jednotlivé modely vyvolávají v mužích různé touhy. Dívku v jednom modelu má muž touhu ochraňovat, v druhém smyslně objevovat, třetí probudí živočisný pud… Zdolat ženský vrchol!

Postava ženy nemusí být zdaleka dokonalá, jednotlivé modely jsou navrženy tak, aby svým střihem, látkou, krajkou a barvou dokonalost podtrhly nebo ji vytvořily kde chybí. Jsou to důmyslné geometrie křivek, které od nepaměti stimulují mozek muže. Ale pánové, koho z nás opravdu zajímá přesný původ hladu, který v nás ženy v takovém prádle vyvolávají? Victoria‘s Secret je oslavou ženské krásy, sexuality a vzrušení.

Prvotřídní zpracování vede k radosti z detailů. Kolekce je chytře postavená na zakrývání míst, která jsou pro muže magnetem, a současně (byť skrytě) sdělují, že přesně tudy vede cesta. Je to jako zákaz vjezdu, který šeptá mužům: „Kam že vede tenhle zákaz vjezdu?“. Sebekrásnější žena je díky promyšlenosti v prádle ještě krásnější. A to je jedna z důmyslností modelů Sexy Sleepwear, zachovat kouzlo, veškeré vzrušení ze spojení prádlo a dívka přetrvá jelikož spodní díl  je samostatně odložitelný, horní díl nechte vířit celou noc ve společném opojení.

Jaký že bude další dar Vaší přítelkyni, respektive Vám? Snad si dovolíme jen ochutnávku jednoho z večerů po Vaší návštěvě katalogu Victoria’s Secret.

Letní soumrak, obloha temne. Vzduch je čerstvý, po dešti. Přicházíte do obýváku, ona stojí u dveří otevřených na terasu, vánek si pohrává se záclonou a s volnými částmi jejího spodního prádla. Poslední světlo z obzoru dá vyniknout jejím křivkám. Hudba souzní vzrušující atmosférou. Ladným pohybem gazely vám podá sklenici. Rozhoříte krb a malou chvíli pozorujete světlo plamínků tančící jejím tělem. Vyzývavě zvedne levé obočí a pootevře ústa s chutí Baileys. Pak už pouze odpočítáváte vteřiny, kdy zůstanete jen u pohledů…

Wallpaper galerii Victoria’s Secret naleznete pod článkem.

3 KOMENTÁŘE

  1. Peťo, gratuluju, tenhle článek je vážně mistrovskej kousek! Je krása pozorovat práci tvořenou s láskou…
    Jen tak dál!

  2. Všechna čest! Je to mistrovský článek, který si zaslouží uznání. Koukám ,že o VS něco víš… 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here