TOP milonářské dárky: Co očekávat nebo darovat? II.

0
1389

Pánové, kolik z vás by pořídilo své milované opravdu pěkný prsten, kdybyste nebyli limitování financemi? Dámy, kolik prstenů byste si koupily vy? Klenotnická firma Vivid Collection se snaží plnit zatím nevyřčené přání a přináší exkluzivní kolekci sedmi diamantových prstenů o celkové váze kamenů 132 karátů! Tvůrcův záměr je mít na každý den v týdnu jiný prsten, protože proč byste nosili pouze jeden skvost, když jich můžete mít sedm? Každý prsten je osazený diamantem jiné barvy, tudíž si ke svým šatům můžete vybírat z růžové, červené, žluté, zelené, bílé a dvou odstínů modré. Pokud žena otevře šatní skříň a nebude uvnitř nic než malá krabička skrývající tyto klenoty, věta „nemám co na sebe“ bude to poslední, na co bude myslet… Věřím, že mnoho mužů za odstranění této věty ze slovníku své manželky s láskou utratí požadovaných 22 milionů dolarů.

V minulém díle tohoto článku jste byli uchváceni obrovskou jachtou na zakázku, která v sobě mimo jiné nese i ponorku. Že si nedokážete představit, jak může takový výlet do hlubin probíhat a v čem se vlastně ponoříte mezi korálové útesy zářící pastelovými barvami a skrývající netušené poklady? Pokud si nechcete kupovat jachtu, abyste to zjistili, firma Deep Flight Submersibles má pro vás lákavou nabídku! Za 1,7 milionu dolarů vám na míru vytvoří ponorku s vizáží kosmického plavidla budoucnosti! Klesnout můžete až do hloubky 500 metrů a to pomocí dvou výkonných motorů rychlostí 17 km/h, a pořádnými průhledy můžete obdivovat cokoliv, na co zamíříte zabudované světlomety. Kdo má touhu objevovat v hlubinách krakatice obřích rozměrů a žraloky ze Speilbergových Čelistí, toto je povinná výbava jeho sídla u moře!

Pokud jste si při zmínce o sedmi diamantových prstenech za 22 milionů zkoumavě prohlíželi své konto, tento dárek vám uleví. Za pouhý milion dolarů se nasytíte nejoblíbenější dámskou drogou. Čokoládou! Ale pěkně po pořádku. Letadlem Cessna Citation X se odkudkoliv na světě přesunete do Belgie na prohlídku čokoládovny Neuhas, která má již 146 letou zkušenost v překvapování chuťových pohárků záplavou kakaových extází. Užijete si soukromou prohlídku Magritte Museum a Museum of Cocoa a Chocolate a jako perličku na závěr pobytu pro vás šéfkuchař Michel Poumay připraví speciální večeři následovanou lekcí o tom, jak správně vybírat čokoládu jako doplněk k jídlu, vínu či jiným nápojům.

To všechno je jistě zajímavé, ale pravý důvod, proč každý čokoholik rychle najde zdroj pasivního příjmu pro financování tohoto zážitku, je jiný. Než se k němu dostaneme, chci upozornit slabší povahy, které se nemohou příliš rozrušit, aby raději přestaly číst. Neuhaus vytvoří čtyři speciální pralinky pouze pro vás, což je výsada dosud dostupná pouze belgickému králi! Abyste dostali to, co vaší chuti opravdu lahodí nejvíce, budete pod vedením Mistra Pralinek Danielem Stellaertem ochutnávat 80 různých náplní, které se používají při výrobě těch nejlahodnějších sladkostí světa. Karamel, vanilka, marcipán, šampaňské, jahody, různé likéry – vyberete si, co je vám nejmilejší a následně zjistíte, jestli chcete tyto náplně obalit mléčnou, hořkou, bílou nebo jinou čokoládou. Vyzbrojen informacemi o nastavení vašich chuťových pohárků vyrobí Stellaert čtvero bonbonů, které budou přesně podle vašich představ a jeden z nich bude dokonce nést vaše iniciály.
Myslíte si, že čtyři bonbony jsou za milion málo? Souhlasíme, stejně tak i Neuhaus. Proto je budete dostávat každý měsíc až do domu po zbytek svého života! Lepší? Omyl. Společně s dodávkou vaší preferované čtveřice, pečlivě uložené v krabici vystlané látkou s vaším monogramem a převázané hedvábnou stužkou, obdržíte každý měsíc výběr aktuálně nejlepších bonbonů světa, a v období od května do září také speciální letní balíček obsahující mimo jiné i bonbony se zmrzlinovou náplní obalené v tmavé čokoládě. Že je každá zásilka jištěná před změnou teploty a jakost bonbonů dosahuje nejvyšší možné úrovně je samozřejmost.
Co dodat závěrem? Za peníze si opravdu štěstí nekoupíte, ale určitě si za peníze můžete dovolit zážitky, které k vašemu štěstí přidají pořádný kopec pozitivních emocí… Tak do toho!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here