Na golfové hřiště jedině se stylem: Móda mezi jamkami

0
1481

Zaměříme se na společnost Golf&Golf s.r.o., která v České republice prodává luxusní golfové vybavení japonské značky Honma a módní golfové doplňky a oblečení značky J. Lindeberg. Prodejce si je natolik jistý kvalitou holí, že vám umožní zapůjčit je k vyzkoušení. Údajně má dojít k lásce na první pohled i dotek. Jak jednou hole Honma vyzkoušíte, už je nedáte z ruky.

V čem spočívá jedinečnost golfových holí Honma? Vše začalo ve městě Sakata, kde si založil živnost – opravu holí – Japonec Hiro Honma, pro něhož bylo vždy prioritou precizní zpracování a udržení hodnot ruční výroby. V Japonsku je golfová hůl důležitým sociálním reprezentantem. Nikde jinde na světě se hole nevyrábějí ručně. Navíc všechny hole jsou originály vyrobené na zakázku. Cenu hole udává zejména použití uhlíkových vláken v propletenci shaftu. Toto použití se projeví na označení hole určitým počtem hvězdiček. Výroba má vliv na deformaci při švihu, která je u čtyř a pětihvězdičkových holí minimální. Honma nyní představuje zcela novou technologii Armrq – shafty vyrobené z 4-směrných grafitových vláken. Uhlíková vlákna zde fungují jako klouby na bambusové tyči – tím zesilují shaft a zamezují tak jeho deformacím. Také umožňují rychlejší a přesnější návrat shaftu a zajistí tak plošný úder hlavy hole. Kromě golfových holí samozřejmě zakoupíte i bagy, míčky, markovátka nebo rukavice.

Módní značka J. Lindeberg splňuje vysoké nároky na praktičnost golfového oblečení, kvalitu a zároveň drží krok s módními trendy. Společnost byla založena v roce 1996 kreativním ředitelem Johanem Lindebergem. Kvalitní golfové oblečení můžete zakoupit prostřednictvím internetového obchodu a nebo navštívit kamennou prodejnu ve Vinohradském pavilonu v Praze. Naleznete zde například polo trička ze vzdušných materiálů kopírujících přesně postavu nebo precizně střižené kalhoty navrhnuté dle požadavků maximálního pohodlí.

Golf je stále hrou zejména vysokých společenských vrstev, ale stále mnohem více je také životním postojem a stylem. Tento styl se odráží i v oblečení, doplňcích a v užívaných golfových holích. Uznejte, že mít vlastní golfovou hůl vyrobenou na zakázku, to už něco znamená! A nejen v golfovém světě. Neslevujte ze svých nároků ani při sportovních aktivitách a držte se stále na té nejvyšší úrovni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here