Fascinace: Ferrari da Varese Type A – sporťák mezi pery

0
999

Voleb se ve vašem životě samozřejmě vyskytuje dlouhá řada. Jaké koupit povlečení? Zajít na městskou tržnici, nebo věnovat pár minut brouzdání na internetu a najít takové povlečení, které bude dokonale vyhovovat vašim snům? Rozhodnutí musíme v našem životě udělat tedy opravdu mnoho, a proto mějte na paměti, že vždy existují parodie na vaše sny, ale také přesná vyobrazení těchto snů. Stačí pouze podtrhnout konkrétní sen a nekompromisně trvat na jeho splnění. Věřte, že se to jednou povede!

A když už jsem u toho podtrhávání – jak zvolit správný psací instrument, aby si vaše osoba i při psaní běžných záležitostí připadala důležitá a úspěšná? Můžete zvolit některou klasiku z oblasti luxusních psacích potřeb, nebo sáhnout po horké novince ze světového trhu. Pro zastánce druhé varianty je zde mladý počin italské společnosti Ferrari da Varese, jenž zaručeně sebere dech každému, kdo jej spatří.

Jedná se o plnící pero s motivy světově známé automobilky Bugatti, nesoucí poetický název Type A. Na jeho povrchu je k nalezení poměrně široká škála kovů, přičemž jako ty hlavní materiály zde vystupují hliník, nikl, stříbro či palladium. To však stále není vše – na peru je použita i královna všech kovů, platina, jež peru dodává neodolatelný lesklý vzhled. Na špici pak naleznete rhodium a osmnáctikarátové zlato. Pero je dále vyzdobeno safírovým sklíčkem a dokonalým reliéfním logem značky Bugatti v černé barvě.

Vyladěnost designu, dokonalá kombinace barev a vhodný výběr materiálů, to všechno je Ferrari da Varese Type A, navrhnuté Lugim Trentim, který může být na svou práci náležitě hrdý.

Pakliže jste našli zalíbení v tomto designérsky vydařeném kousku, je právě nejvyšší čas uvažovat, zdali koupit či nekoupit. Výroba Type A bude rozdělena do dvou fází, při kterých se vyrobí vždy 499 kusů. První série bude zaměřená na plnící pera, druhá na pera kuličková. Jak tedy vidíte, celkový počet vyrobených kusů nebude závratně vysoký a jak se říká – kdo dřív přijde, ten dřív mele. Ferrari da Varese Type A za neuvěřitelných 280 000 korun českých po celém světě jistě své majitele najde.

Pokud mluvíme o luxusních psacích potřebách, věřte, že sporťáky existují i v tomto odvětví – Type A je přímým důkazem tohoto tvrzení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here