Cartier Ballerina: Vkusné zpečetění příslibu lásky

0
1751

Počátek stylu Cartier nechal vystřídat časy „ruských čelenek“ ve tvaru půlměsíce vytvářející dojem svatozáře, a to vytvořením šperků s čistými liniemi, jež vedly k abstraktním geometrickým kompozicím coby Art Deco. Náramkům se věnovala objemnější struktura, postupně nahrazována pružným, plochým stylem.

„Z lásky“ tvé Cartier

Během doby formující se značky Cartier se přišlo na nadčasový fakt, že tento styl, jenž kombinuje sílu a jednoduchost, silně podbízí k emocím a podmaňuje si přihlížející. A jak jinak tuto teorii zasvětit praxí, než coby stvořením předsymbolu ke zpečetění příslibu lásky v podobě snubních prstenů!

Solitér Ballerina posetý diamanty

Pokochejte se evidentní nadpozemskou krásou! Její motivy naleznete například v tomto kulatém, delikátním solitéru, jehož světlo soustřeďuje veškerý svůj odlesk na kámen a jeho vrchol za přítomnosti oslňujícího diamantového brusu. Spirála, jíž platina poskytla pravou odrůdu krásy, má tu čest být obdivována po celém obvodu šperku.

Název této kolekce šperků v člověku právem evokuje pocit harmonie, jež je pomyslným klíčem k otevření hlavní brány tance, který je s ním symbolicky spřízněný. Nastavení šperku poskytuje jemnou, decentní přiléhavost k diamantu.

Ballerina solitér číslo 1

Platina poseta diamanty, vložené do korunky prstenu; díky kreativním motivům v podobě neokázalých proporcí prstenu, do nichž jsou diamanty vloženy, se z prstenu stává ještě o třídu kvalitnější šperk. Vše perfektně dokresluje jemná konstrukce kroužku. Dostupné od velikosti 0,23 – 0,49 karátu.

Ballerina solitér číslo 2

Kroužek šperku je lemován totožným vzorem malých diamantů, jejichž těžiště se ukrývá v korunce prstenu. Ta zobrazuje hlavní motiv diamantu, umístěného uprostřed šperku; k dispozici je od 0,50 – 0,99 karátu. Podobný design k dostání od 1,00 – 4,99 karátu.

Ballerina solitér číslo 3

Je evidentní čím dál propracovanější konstrukce šperků; sice se říká, že v jednoduchosti je krása, ale v případě onoho šperku se toto pravidlo chytře obešlo a dalo vytvořit kreativnímu dílu! Nejen, že se komplikovanost ukázala v dobrém světle, ale zároveň k sobě přilákala zvídavé pohledy počítající množství vložených diamantů; zajímavé uspořádání uprostřed korunky hlavního kamene vytváří dojem královského prstenu. Ústřední diamant k dispozici od 1,00 – 4,99 karátu. 

Ballerina solitér číslo 4

A pokud byla v předchozím typu pro krásu šperku uvedena královská krev, další povyšuje na císařskou. Centrální diamant ve tvaru smaragdu cca 1,50 karátu nebo 2,00 – 4,99 karátu.

Kolekce zásnubních prstenů Ballerina svým širokým spektrem možností nemá v popisu práce pouze vyrazit svému klientu dech, nýbrž se ztotožnit se svým budoucím majitelem. A to za přítomnosti potenciální spokojenosti z výhodné koupě, která obklopuje prsteny coby impulsivní klenotnická aura!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here