Fascinace: Willard Barth, 7 klíčů k úspěchu a naplnění

Film 7 klíčů k úspěchu a naplnění je pojednání o sedmi určitých oblastech života, se kterými jsou úspěšní a zároveň naplnění lidé moc dobře obeznámeni. Jsou to základní vlastnosti lidí, jež se rozhodli pro úspěch a naplnění zároveň a díky těmto zásadám jsou schopni plnit každým dnem svůj cíl. Těchto 7 klíčů není původním odkazem Willarda, pochází od Marthy Creek. On provedl průzkum a těchto sedm kvalit objevil u každého z úspěšných a zároveň naplněných lidí. U všech do jednoho! S jejím svolením předává odkaz ve videopodobě.

A jelikož si mnozí z vás – nás nevyjímaje – tohoto mentora velice oblíbili, rozhodli jsme se vám toto video nejen zprostředkovat, ale i upřímně doporučit. Video s překladem je v obvyklé podobě, na kterou jste si jistě již zvykli  – v podobě dvou souborů (vlastního videa a titulků).

Zajímá vás, čím se diametrálně odlišují zároveň úspěšní a naplnění lidé od ostatních, kteří jsou například „pouze“ úspěšní (a takových je spousta) či „pouze“ naplnění (těch je taktéž spousta)? Nebo zatím ani jedno z toho (kterých je nejvíce)? Jak pohlížejí na svět? Jak pohlížejí sami na sebe? Jaké jsou jejich zvyky? Jaké kvality den za dnem pěstují a dodržují, aby mohli prožívat naplno šťastný život? Jak prolnout aspekty vašeho života tak, aby dohromady tvořily slovy nepopsatelný harmonický celek? A to je jen pár otázek, nad kterými nebudete již dále nuceni dumat, pokud zhlédnete tento film…

A jak už jsme z webu www.yourdailylifecoach.com zvyklí, veškerá uveřejněná tvorba je ZDARMA. Existují však prémiové projekty, k nimž mají přístup pouze odběratelé této stránky – a právě mezi ty se řadí tento film. Tato exkluzivita je zajištěna tím, že toto video si mohou opatřit pouze lidé, kteří jsou přihlášení k odběru měsíčních novinek webu. Tuto exkluzivitu musíme dodržet i my, tudíž tento film nebude umístěn do videí zde na Dreamlife.cz!

Film si opatříte následujícím způsobem, je to velice snadné:
1. Jděte na www.yourdailylifecoach.com.
2. Hned na první stránce (jen kousek pod úvodním videem) naleznete dvě okénka, u nichž je napsáno:
Enter your E-mail Address (Do kolonky pod textem vložte svou emailovou adresu)
Enter your First Name (optional) (Do kolonky pod textem uveďte své křestní jméno – není povinné)
Poté stiskněte tlačítko „Subscribe“ (Přihlásit se k odběru novinek)
3. Objeví se stránka s nadpisem „Thank You For Subscribing“ (Děkujeme za přihlášení).
4. Do dvou hodin obdržíte na zadanou adresu email, v němž bude potvrzovací odkaz pro přihlášení k odběru novinek.
5. Klikněte na odkaz, který naleznete na šestém řádku tohoto emailu (začíná http://), tím se dostanete na stránku s s možností stáhnout film.
6. Klikněte na odkaz „7 Keys For Success and Fulfillment“ a zobrazí se vám stránka se 7 klíči ke štěstí a naplnění. Zde klikněte pravým tlačítkem na „Video: iPod/Zune“ a zvolte možnost „Uložit jako…“.
7. Video uložte do stejné složky jako titulky.
8. HOTOVO. Pokud se komukoliv z vás nepodaří video stáhnout, informujte nás na níže uvedeném emailu.

Podobně to vyřešíme s překladem – titulky můžete stáhnout zde (titulky.zip nebo titulky.rar), jsou však zabalené v zaheslovaném archivu (toho se nelekejte). Uložte si titulky do stejné složky jako video (jak jste zvyklí), klikněte na archiv pravým tlačítkem myši a vyberte „Rozbalit zde“ nebo „Extrahovat zde“. Následně budete požádáni o heslo. Heslo k tomuto archivu je poslední slovo v předmětu uvítacího emailu (tedy druhého emailu), který jste obdrželi. Toto je nutné zavést z toho důvodu, abychom zajistili i exkluzivitu překladu a mohl si text opatřit pouze ten, který je k odběru novinek přihlášený.

Toto nejsou pravidla, která jsme vytvořili my, jsou to pravidla Willardovy tvorby a pokud chce kdokoliv tento film vidět, musí tato pravidla dodržet. Willův slib však zní jasně: „Nemusíte se bát, že vám budeme zasílat nevyžádané zprávy. Pouze jednou měsíčně obdržíte email s novinkami z www.yourdailylifecoach.com.

A nezapomeňte se v diskusi podělit o váš názor na tento film. Přejeme příjemnou podívanou, nechť je pro vás film velkou inspirací! Případné dotazy a vzkazy pro Willarda zasílejte na email willard@dreamlife.cz.

 

Tags: , , , , ,

O autorovi: Magazín Dreamlife

 

 

Další články v kategorii Myšlení

 

4 komentáře

  • Co mám dělat, když jsem nedostal uvítací(druhý) email a nemůžu tak rozbalit titulky?

  • Radek, Dreamlife.cz

    Hezké dopoledne Zede, udělejte přesně to, co je napsáno v článku – ozvěte se na email. 😉 Radek

  • Lenka

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou titulky správné. Zkoušela jsem oba soubory a ani s jedním se mi titulky nezobrazí. Děkuji

  • Radek, Dreamlife.cz

    Zdravím Lenko, titulky jsou správné. Může to být Vaším současným přehrávačem. Doporučuji použít VLC media player (zkontrolujte shodné názvy souborů). Kdyby se Vám přesto nepodařilo video s titulky spustit, ozvěte se. Skvělý den, Radek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

 
 
 
 
 

Už také na Instagramu!

 
 

Doporučujeme