Fascinace: Dechberoucí zážitek na střeše světa

0
17

Magický resort St. Regis stojí ve výšce neuvěřitelných 3680 metrů nad mořem.  Jeho brány mu otevřelo hlavní město Tibetu Lhasa.  Má tu čest se pyšnit zajímavými úkazy ve svém přilehlém i vzdálenějším okolí. Můžete se nechat unést například návštěvou Jokangského chrámu, který je pro převážnou většinu místních obyvatel nejdůležitějším chrámem v celém Tibetu. Velkolepý monument je směsicí indických, čínských a nepálských architektonických prvků.

Jistě také nelze opomenout tak významnou stavbu, jakou je skvost nazývaný Jewel Park.  Ve svém překladu vystihuje přesně jeho krásu a čistotu, protože mluvíme o ozdobném parku a přilehlém paláci z 18. století. K jeho jedinečností přispívá, že sloužil jako tradiční letni sídlo Dalai Lamy. Toto je rozhodně jedno z míst, kde vás to bude inspirovat k velkým činům…

A pokud si budete připadat unavení, královský odpočinek vám umožní  speciální iridiový bazén, připravený hostům hotelu St. Regis zajistit uvolňující relaxaci.

K dispozici je také mnoho speciálních nabídek pro  maximální komfort náročných cestovatelů, kupříkladu v podobě Magical Lhasa. Za tímto slovním spojením se skrývá balíček exkluzivních služeb:

Zamyslete se, jak by se vám líbilo ubytování v jednom z nejluxusnějších pokojů? Ráno byste vedle snídaně zakusili také probuzení smyslů v podobě jógy za osobní asistence samotného mistra. Pokračoval by gurmánský požitek v podobě tibetské kuchyně a možnost kuchařského kurzu, kde vás naučí místní speciality….Na tento zážitek budete určitě dlouho vzpomínat a také dlouhé roky oslňovat své přátele vaším tibetských kuchařským uměním!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here