5 kroků ke správnému vytvoření nástěnky snů

0
267

Nástěnka snů a cílů není žádným kýčem, ale opravdovým pomocníkem na cestě za vytouženým. Lidský mozek přijímá informace všemi smysly a vizuální kontakt v nás probouzí emoce nejvíce. Co je však nejdůležitější, aby jste se při pohledu na vaši nástěnku cítili šťastně, veškeré prožité emoce byly pozitivní a vzbuzovali v nás pozitivní myšlenky.nástěnky snů

Vymyslete a ujasněte si své cíle

Možná budete překvapeni, ale většina lidí ví přesně, co v životě nechce, problém pak nastává, když mají říct, co chtějí. Vy musíte být rozhodní a vědět, co chcete, jinak to nikdy nedostanete. Vše totiž začíná v naší mysli!

Připravte a vyberte inspirující obrázky a fotografie

Ať se vám líbí cokoliv je třeba to přenést na papír. Buď váš sen naleznete v časopisech či na internetu. Obrázky si pečlivě vystřihněte nebo vytiskněte a připněte na nástěnku. Případně se můžete se svým vytouženým autem, pokud budete mít štěstí vyfotit a fotku si taktéž připnout na nástěnku. Fotka vaší osoby totiž nesmí na nástěnce chybět.

Najděte si afirmace, které vám sedí

Pozor neplést si s citáty a jinými slovními obraty, pokud si je tedy nenapíšete v přítomném čase bez podmiňovacího způsobu. Afirmace jsou vaše vlastní pozitivní prohlášení, jako např.: Jsem zdravý/á a bohatý/á, mám skvělou práci apod.. Rozumíme si?

Tvoření samotné nástěnky

myšlením k bohatství

Na řadu přichází samotná tvorba nástěnky. Vezměte si karton, tvrdý papír, obrázky, nůžky, lepidlo, však víte. Zde se není třeba příliš rozepisovat dejte průchod své fantazii a tvořte.

Kontrola snů

Po úspěšném dokončení se na svoji nástěnku podívejte a projděte si obrázek po obrázku a zamyslete se. „Opravdu chci tohoto dosáhnout?“ Toto je velice důležitý krok, protože můžete zjistit, že to žluté Lamborghini nakonec vlastně ani nechcete. Se všemi vašimi sny musíte být naprosto kongruentní a chtít jich dosáhnout z hloubi své hlavy.

Po všech těchto krocích už zbývá jen pověsit nástěnku na zeď, doma nebo v práci je to jedno, hlavně aby byla stále na očích. Tvořte a dosahujte svých snů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here